Şehitlerimize bile saygıları yok! Türkiye ağlarken CHP’liler eğlenmiş

      HABER7

22 Aralık 2023 tarihinde Pençe-Kilit Harekatının sürdüğü Irak’ın kuzeyinde terör örgütü mensupları ile şiddetli çatışmalar yaşanmış, çatışmalar sonucu 12 askerimiz şehit olmuştu. CHP’li Safranbolu Belediyesi, 12 şehidimizin olduğu Türkiye’nin kan ağladığının ertesi günü yani 23 Aralık’ta ilçede bir konser organize etti. 

TEPKİ GELİNCE KONSER İPTAL EDİLDİ

Safranbolu Belediyesinin organize ettiği konsere vatandaşlar ‘Şehitlerimiz var’ diyerek tepki gösterdi. Gelen yoğun tepkiler üzerine CHP’li belediye düzenlenen konseri iptal etmek zorunda kaldı. Olaydan bir süre sonra CHP’li Belediye Başkanı Elif Köse‘nin bazı meclis üyeleri ile birlikte 23 Aralık akşamı iptal edilen konser sonrasında kendilerine özel bir konser verdirdiği ve eğlendiği iddiası gündeme geldi. 

AK Partili meclis üyeleri Safranbolu Belediye Meclisi’nin son oturumunda, Belediye Başkanı Elif Köse’ye iptal edilen konser sonrası bir eğlence düzenlenip düzenlenmediğini sordu. İddiaları yalanlayan Başkan Köse, “Böyle bir şey olabilir mi, bu bir iftira” cevabını verdi.

EĞLENCE GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Başkan Köse’nin ‘İftira’ cevabının ardından CHP’li başkanın yalanladığı eğlencenin görüntüleri ortaya çıktı. İBB Sanatçısı Pınar Barut tarafından sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde, Türkiye şehitlerine üzülürken CHP’li Belediye Başkanı Elif Köse’nin bazı meclis üyesi isimlerle birlikte eğlendiği görüldü. Hatta Köse ve yanındakilerin  bir hafta öncesinden erken coşkulu yılbaşı kutlaması yaptığı belirlendi. 

ÖZGÜR ÖZEL 3 GÜN YAS ÇAĞRISI YAPIYORDU

PKK’lı teröristlerin askerlerimizi şehit etmesinin ardından CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yas ilan edilmesi çağrıları yapıyordu. CHP’li Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve CHP’li Belediye Meclis üyelerinin İBB sanatçıları ile eğlenirken CHP Genel Başkanı Özel hükümete 3 gün yas ilan edilmesi çağrısı yapmıştı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x